Przecież te “ukraińskie dobre serca”… … do tej pory nie przeprosiły za “rzeź wołyńską”…

Zatrute i zakażone maseczki dla Polaków za 5 mln. zł.! Szumowski zamieszany w ludobójstwo?

Maseczki sprowadzone przez Ministerstwo Zdrowia do Polski z Ukrainy (przez “słupa” MZ, czyli instruktora z Zakopanego) zostały zakażone pyłem biologicznym!

Tzw. “ukraińskie” maseczki noszą ślady substancji radioaktywnych!

Na “ukraińskich” maseczkach wykryto również mikroskopijne ostre włókna tworzyw sztucznych oraz azbestu!

Oddychanie przez te “ukraińskie” maseczki jest groźne bezpośrednio dla osób je używających!

… To najważniejsze konkluzje raportu ośrodka medycznego ze Szwajcarii Spiez Laboratory, the SFI for NBC – Civil Protection , które analizowało skład tych “ukraińskich” maseczek!

Na czyje zlecenie zostały przeprowadzone w Szwajcarii czynności egzaminacyjne maseczek z Ukrainy? Tego niestety raport nie precyzuje. Ale można tylko domyślić się, że to agencja rządowa państwa, która dobrze życzy zwykłym Polakom….

PAMIĘTACIE: artykuł o tym, kto zatelefonował do Dudy i zapytał “czy PiS chce zabijać Polaków?”.

UWAGA: Często można teraz przeczytać – dziwnym trafem – że tzw. “ukraińskie dobre serca” szyją w wielu polskich miastach maseczki medyczne dla polskich medyków i ratowników medycznych! Czy… kurwa… ktoś kontroluje w ogóle przydatność i zawartość tych maseczek?

Przecież te “ukraińskie dobre serca”….

… do tej pory wychwalają morderstwa Polaków przez ukraińskie zbrodnicze UPA…

… do tej pory nie przeprosiły za “rzeź wołyńską”…

… do tej pory chcą wyrwać wiele powiatów z Polski dla tej swojej Ukrainy…

Polska posiada doskonałe warunki do produkcji wyrobów medycznych, takich jak: maseczki, przyłbice czy specjalne kombinezony ochronne. Wielu polskich producentów zgłaszało chęć i zainteresowanie ich produkcją….

Sęk w tym, że każda taka inicjatywa jest odtrącana przez Ministerstwo Zdrowia!

Ministerstwo Zdrowia tłumaczy, że obecnie w Polsce jest pandemia, więc wszystkie zakłady produkcyjne są “wygaszone” – co wiąże się z zakazem subsydiowania polskich producentów!

Nie przeszkadza to wcale Szumowskiemu, aby jego krewniak produkujący w Polsce wyroby medyczne – mógł dalej produkować… a nawet otrzymywać ogromne dotacje od państwa (sic!), które osobiście przyznaje właśnie Szumowski!

Tak wiec według Szumowskiego – w zakażonej wirusem Polsce produkować nie można! Produkcja w zakażonej Polsce jest przestępstwem!

Tak więc według Szumowskiego – w zakażonej wirusem Ukrainie produkować już można! Z zakażonej Ukrainy importuje się do Polski maseczki i przyłbice!

SZUMOWSKI czy SZUMOWINA ?

Szumowski to zwykły oszust, przestępca, złodziej i spekulant! Świadomie blokuje w Polsce prostą i nieskomplikowaną produkcję maseczek oraz przyłbic….

… Ponieważ maseczki produkowane w Polsce kosztowałyby Skarb Państwa tylko od 2 zł – do 4 zł za sztukę.

… Ponieważ identyczne maseczki spełniające te same normy, ale produkowane na Ukrainie (chociaż część z nich jest przywieziona z Chin) kosztują od 39 zł – do 48 zł za sztukę.

Kurwa… przecież to różnica w cenie 1000%, a nawet 2000% !

W taki właśnie sposób Szumowski zarządza wydatkami z budżetu państwa!

W stanie wojennym ‘81 roku komunistyczny generał Jaruzelski nazwał by taki proceder “spekulacją” – a Szumowskiego osadził przykładnie w więzieniu na długie lata!

Minister zdrowia Łukasz Szumowski, w latach 2016-18 wiceminister nauki, wykazuje w oświadczeniu majątkowym zaledwie 1134 zł. oszczędności. Ale wartość spółki Szumowski Investments urosła przez ostatnie cztery lata z 40 tys. do ponad 40 mln zł. Jej właściciel (czytaj: “słup”) to krewny ministra. Łukasz Szumowski przepisał udziały na żonę.

Kurwa… przecież to klasyczny życiorys mafioza!

Zresztą, każdy kto śledzi karierę Szumowskiego to wie, że Szumowina wyciąga kasę z budżetu państwa skutecznie – i konsekwentnie przekierowuje ogromne środki (500 mln. zł. w ciągu trzech lat) do swojej firmy, której oficjalnym prezesem jest “słup” – czyli jego krewny.

PAMIĘTACIE: Zaraz po Okrągłym Stole pewien poseł do Sejmu RP miał krewnego, który produkował gaśnice do samochodów. Otóż rzeczony poseł zgłosił ustawę w “trybie poselskim” (czytaj: jedno-osobowym) aby wprowadzić obowiązek posiadania przez każde auto gaśnicy. Sejm RP przegłosował projekt, który stał się ustawą – a poseł i jego krewny “od produkcji gaśnic” dostali ogromne dotacje państwowe, częściowy monopol na ich produkcję oraz… ogromne zyski ze sprzedaży gaśnic!

Czy kojarzy wam się to z… z Szumowskim i jego krewnym?!

WAŻNE: Cała kasa prywatnej firmy Szumowskiego pochodzi wyłącznie ze środków Skarbu Państwa Polskiego! Ani złotówka nie pochodzi z dotacji prywatnych lub od sponsorów!

Ale w tym artykule szkoda czasu na tego złodzieja i oszusta (czytaj: Szumowskiego)! W tym artykule będzie o Szumowskim mordercy, zakażającym – przez maseczki oczywiście – nieświadomych Polaków!

SZUMOWSKI SIĘ TŁUMACZY

„… Minister zdrowia Łukasz Szumowski powiedział tymczasem w środę, że maseczki, które otrzymała Polska z unijnej transzy, nie mają certyfikatu CE i zostały wysłane na badania…”.

“… Te maseczki, które zakupiła Unia Europejska, nie spełniają żadnych norm – ani FFP1, ani FFP2, ani FFP3 – w związku z tym nie mogą być rozdysponowane wśród medyków w tej kategorii FFP. 600 tys. maseczek zakupionych przez Unię Europejską nie spełnia żadnych norm…” – powiedział Szumowski.

Ministerstwo Zdrowia – przepłacając i bez sprawdzenia jakości – kupiło maseczki ochronne od Ukraińców za ponad 5 mln złotych. Najdziwniejsze jest to, że nikt nie sprawdził oryginalnego pochodzenia tych maseczek… oraz ukraińskiego biznesu czy instytucji sprzedające te ukraińskie maseczki.

Polski wywiad i kontrwywiad oraz Dział do Walki ze Zorganizowaną Przestępczością – jak zwykle zresztą – zawiódł na całej linii!
Identycznie, zresztą zawiódł SANEPID, który umie jedynie wymierzać kary Polakom za nie-noszenie maseczek! Od 5000 PLN do 30000 PLN!
SZUMOWSKI PRÓBUJE ‘WYKRĘCIĆ’ SIĘ Z AFERY

„Zarobił na tym instruktor narciarski, przyjaciel Łukasza Szumowskiego”.

“… Analizujemy praktycznie wszystkie środki, które do nas spływają – mówił Łukasz Szumowski i wspomniał także o 600 tys. maseczek, które Polska otrzymała od Unii Europejskiej. – Maseczki z UE nie mają certyfikatu CE, co nas zaniepokoiło i wysłaliśmy je do badania. Te maseczki, które zakupiła UE nie spełniają żadnych norm – ani FFP1, ani FFP2 ani FFP3 – w związku z czym nie mogą być przekazane dla medyków. To smutna informacja, bo to 600 tys. Maseczek…”.

Szumowski poinformował, że wyśle dziś pytanie w tej sprawie do Komisji Europejskiej, ponieważ maseczki te trafiły do kilkunastu innych państw. – Jak widać, problem jest powszechny, nie tylko w Polsce ale i w Unii Europejskiej – dodał.

”… Nawet mnie bawi to szukanie haków – powiedział minister Łukasz Szumowski. O tajemniczym inwestorze z Zakopanego mówi: „to nie jest mój przyjaciel”.

KŁAMIE!

To jest przyjaciel Łukasza Szumowskiego!

Ale jeszcze raz:

Szumowski sprawdza tylko certyfikaty maseczek przysłanych z Unii Europejskiej – ale w ogóle nie sprawdza certyfikatów maseczek przysłanych z zakażonej Ukrainy!

DLACZEGO SZUMOWSKI OSKARŻA UNIĘ EUROPEJSKĄ?

Szumowski próbuje dosyć nieudolnie odwrócić uwagę od “afery maseczkowej z Ukrainy”.

Za ukraińskiei przyłbice (też nie mające certyfikatu CE oraz nie spełniające żadnych norm – ani FFP1, ani FFP2 ani FFP3) Szumowski przepłacił i bez sprawdzenia jakości – kupił maseczki ochronne za ponad 5 mln złotych.

Oficjalnie zarobił na tym przyjaciel Łukasza Szumowskiego; instruktor z Zakopanego (sic!).

Nieoficjalnie zarobił na tym osobiście Szumowski.

Bo kto kupuje tyle wadliwego ukraińskiego syfu bez przetargu i bez kontroli wstępnej (czytaj: kontroli wyrywkowej) za 5 mln. zł.?! Beż żadnej żadnej kontroli ‘oferenta’?!

Transakcję ułatwił Szumowskiemu jego krewny (czytaj: “prezes-słup” firmy Szumowskiego), a finalizował ją wiceminister Janusz Cieszyński”. Minister zdrowia we wtorek potwierdził, że maseczki nie spełniają norm i że w związku z tym zażądano „wymiany towaru na adekwatny”.

Teraz Szumowski skamle, że jest niewinny (czy znacie jakiegoś PiS-iora, który przyznał się do winy?) – a sprawę skierował do prokuratury – która to prokuratura Ziobry z pewnością umorzy postępowanie z “braku znamion przestępstwa”.

Szumowski oskarżając UE o wadliwe maseczki – chce przykryć swój przekręt z aferą “maseczek ukraińskich”!

Chce zrzucić cały syf medialny na Unię Europejską!

KLASYKA : Co krzyczy złodziej uciekając?

Złodziej krzyczy: Łapać złodzieja!

Ale wciąż pozostaje pytanie:

Kto zapierdolił 5 mln. zł z budżetu polskiego państwa?! Gdzie jest kasa?!

KONKLUZJA:

Nie jest żadną tajemnicą, że Szumowski chce przymusowo “wyszczepić” wszystkich Polaków! Chociaż sam nie może Polaków zapewnić o nie-szkodliwości tych szczepionek.

Jako wpół-właściciel bio-biznesu zapewnił sobie częściowy monopol na produkcję takich szczepionek – a teraz chce zapewnić sobie przymusowych klientów na te szczepionki.

Ilość Polaków, których Szumowski chce przymusowo zaszczepić zapewni mu fortunę! …. Oraz udziały w następnych fazach przymusowych szczepień!

… Ale wcześniej należy zakazić Polaków!

To samo-napędzający się biznes!

To identycznie jak ze szklarzem: w nocy tłucze szyby w oknach… aby w dzień wstawiać nowe szyby do tych okien… za dobre pieniądze!

Szumowski to czynny kawaler Zakonu Maltańskiego – zakonu, który zdradził Templariuszy… których był wieki temu częścią.

Obecnie to grupa przygłupich masonów, syjonistycznych szabes-gojów, kreślących wizje New World Order!

Szumowskiemu więc bliżej do ONZ- owskiej Agendy 2030 (dążącej do depopulacji ludności) – aniżeli do szczęścia Polaków!

Czy Szumowski specjalnie sprowadził zatrute maseczki z Ukrainy?

Czy Szumowski z pełną świadomością chciał zabijać Polaków przez cząsteczki radioaktywne oraz przez biologiczne trucizny wplecione w maseczki z Ukrainy?

… To może wykazać tylko niezależne śledztwo… na które Polacy nie mogą liczyć, dopóki PiS-yjoniści będą przy “korycie politycznej władzy”.

… Nawet jeśli w przyszłości PiS-iorów zastąpi inna syjonistyczna partyjka, czy nawet samo PO-SLD-PSL… to żadne śledztwo nie zostanie wszczęte! Przecież wszystkie te popłuczyny partyjne to szabes-goje!

TYLKO DEMOKRACJA BEZPOŚREDNIA Z PRAWEM DO REFERENDUM SĄ RATUNKIEM DLA ZAISTNIAŁEJ SYTUACJI!

POLACY ŻĄDAJCIE OD SWOICH POLITYKÓW OBOWIĄZKOWEGO WPISANIA DO SWOICH POLITYCZNYCH PROGRAMÓW “DEMOKRACJI BEZPOŚREDNIEJ”!

UWAGI DO NIEKTÓRYCH:

Są tacy, co czytają pilnie i uważnie BLOG….

… Pytają o linki, które by potwierdziły artykuł.

Wiadomo, że syjoniści kontrolują i cenzurują sporą część Internetu, a więc niewiele znajdziecie w wyszukiwarkach Google, Bing czy Yahoo…. Nie ośmieszajcie się!

Syjonistyczne wyszukiwarki są ślepe!

Aktualne i ważne raporty czy artykuły znajdują się jedynie w Internecie Prawdziwym (który jest 500 razy większy od tego, który widzicie).

A więc poszukajcie wyszukiwarek do Internetu Prawdziwego; zamontujcie te wyszukiwarki w swoich komputerach i wtedy odwiedźcie strony niezależnych portali eksperckich np. WikiLeaks, ale też wielu innych. Znajdziecie tam interesujące was raporty, analizy i linki… do odpowiedzi, które was trapią!

To proste!

POLECANE ARTKUŁY:

Trump zatelefonował do Dudy; zaniepokojony zapytał czy PiS i polska policja chce zabijać Polaków?!

http://mr-navigator.mystrikingly.com/blog/trump-zatelefonowal-do-dudy-zaniepokojony-zapytal-czy-pis-i

Ubojnia „Polin” http://mr-navigator.mystrikingly.com/blog/ubojnia-polin

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s