Robią eksperymenty na polskich dzieciach jak dr Mengele!

żydokomuna eksterminuje dzieci w polin

WOLNI SŁOWIANIE

Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Środków Biobójczych odmawia przedstawienia dokumentów na podstawie których wydał decyzję zezwalającą koncernowi Pfizer na przeprowadzenie eksperymentów medycznych (zwanych oficjalnie badaniami klinicznymi) na polskich dzieciach. Uzasadnienie jest takie, że to co przysłał do urzędu koncern Pfizer jest tajne i urząd stoi na straży tajności tych dokumentów!
Urząd zamierza korespondować z Pfizerem i pytać czy wolno udostępniać te dokumenty!
Dowiadujemy się, że eksperyment medyczny na polskich dzieciach trwa od kwietnia 2021 r. w 8 ośrodkach (najprawdopodobniej domach dziecka). Nieoficjalnie wiadomo, że dzieciom od 6 miesiąca życia do 2 roku życia jeszcze nie podano eliksirów zwanych szczepionkami.
Cały materiał jest wyjątkowo bulwersujący, ale najistotniejsza jest ostatnia godzina, gdzie poseł Grzegorz Braun podejmuje interwencję poselską żądając udostępnienia dokumentów na podstawie których zezwolono Pfizerowi na eksperymenty medyczne na dzieciach. Decyzja nie została nawet uzasadniona, bo spełnia w całości żądania strony (czyli koncernu Pfizer)!

Zatem od kwietnia trwa eksperyment…

View original post 52 słowa więcej

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s